Heading

Правила поводження на puppy йозі Lapki:

Песики на наших заняттях головні, тому:
 1. Щоб пограти з песиком, його можна покликати до себе чи показати іграшки.
 2. Якщо до вас підійшло цуценя і ви хочете його підняти, варто робити це без різких рухів і тримати за все тіло, фіксуючи спину, груди та живіт. Не тримайте вертикально чи за передні лапи, занадто високо чи на одній руці.
 3. Якщо граємось іграшкою в “перетягування”, то не тягнемо сильно за зубки (класно давати перемагати, песики потім будуть впевненими у собі собаками :))
 4. Не фотографуйте цуценят дуже близько або з ліхтариком.

 5. Памʼятайте про “Правило 3 секунд” Коли пестите песика і не впевнені, що йому це подобається – спробуйте перестати на 3 секунди. Якщо песик хоче продовження, обовʼязково просить ще. А якщо ні, то буде відчувати свободу піти.
 6. Якщо ви відчуваєте, що не знаєте, як краще підійти до цуценят, запитайте у їх власника (він завжди присутній на наших заняттях).
 7. Не чіпаємо, якщо малюки сплять і даємо їм відпочити.
 8. Йогу робити не обовʼязково, але бажано для вашого здоровʼя і класного самопочуття.
 9. Також, ми дуже просимо вас памʼятати не лише про песиків, а і про оточуючих людей. Для нас дуже важливі проявлення взаємоповаги до усіх учасників процесу.

Правила відміни-переносу:

 1. Скасування або перенесення тренування можливе за умови повідомлення не менше ніж за добу до початку заняття.
 2. Якщо ви змінили свої плани та не зможете відвідати тренування, будь ласка, напишіть нам в приватному повідомленні, вказавши ваш номер телефону, час і дату запису. Ми з радістю запропонуємо вам альтернативний час для тренування або повернемо кошти за заняття.

 3. Запис на ваше ім'я можна передати іншій особі, якщо ви не можете прийти на тренування. Для цього ваш друг чи подруга повинні назвати ваше ім'я та номер, за яким ви реєструвалися, уже на місці прямо перед заняттям.

 4. Вартість наших благодійних тренувань — це донат, який ми передаємо в притулок у повному обсязі. Тому скасування благодійного заняття з поверненням коштів неможливе, але ми завжди раді запросити вас на наступне благодійне заняття.